Sussex Squash and Racketball Association
Online League Management System 2014/2015
League Rules


i-MASK advanced visor protection system for Squash. Can be worn over glasses and does not mist or restrict vision.
 
Fixtures for All Sections [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Player Analysis] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Monday 01-Sep-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI The West Worthing Club VII Won
20
1
Monday 01-Sep-2014 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Middleton III Lost
9
14
M
Tuesday 02-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Corals VI Won
18
10
Tuesday 02-Sep-2014 19:00 DIVISION ONE Middleton II David Lloyd I Lost
0
0
W*
Tuesday 02-Sep-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Arun L.C. I Lost
7
15
Thursday 04-Sep-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Corals II Won
20
2
Thursday 04-Sep-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Middleton IV Lost
3
17
U
Friday 05-Sep-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III LA Fitness Gatwick IV Won
18
5
Friday 05-Sep-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I The West Worthing Club II Won
19
8
Friday 05-Sep-2014 19:20 DIVISION ONE Brighton I Corals III Lost
9
15
Friday 05-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dunnings S and RC III Won
15
10
Friday 05-Sep-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II East Grinstead II Lost
9
16
Friday 05-Sep-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Midhurst III Won
20
2
Friday 05-Sep-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Crawley Squash Club II Won
15
6
Friday 05-Sep-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Bognor II Lost
0
20
Friday 05-Sep-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Storrington II Won
19
5
Saturday 06-Sep-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Corals VIII Won
17
4
Sunday 07-Sep-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Crowborough II Lost
0
0
W*
Sunday 07-Sep-2014 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Chichester R and FC II Lost
6
17
U
Monday 08-Sep-2014 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Storrington I Lost
6
17
Tuesday 09-Sep-2014 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II LA Fitness Gatwick II Won
19
3
Tuesday 09-Sep-2014 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Corals Ladies I Lost
4
12
Tuesday 09-Sep-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bognor I Won
20
0
Tuesday 09-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Bluecoat Sports Horsham III Won
20
1
Wednesday 10-Sep-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bognor III Won
18
4
A*
Wednesday 10-Sep-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Corals VIII Lost
0
0
W*
Wednesday 10-Sep-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I The West Worthing Club VI Won
17
9
Wednesday 10-Sep-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II Chichester R and FC I Lost
10
14
Thursday 11-Sep-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Dolphin IV Won
18
6
Thursday 11-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I David Lloyd II Lost
9
17
Thursday 11-Sep-2014 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Middleton I Won
15
8
Friday 12-Sep-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Corals VII Won
14
8
Friday 12-Sep-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III The West Worthing Club IV Won
20
5
Friday 12-Sep-2014 19:20 DIVISION ONE Brighton I Middleton II Lost
0
0
W*
Friday 12-Sep-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dolphin I Won
16
9
Friday 12-Sep-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Corals IV Lost
6
18
Friday 12-Sep-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III LA Fitness Gatwick V Won
17
3
U
Friday 12-Sep-2014 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Horsham II Lost
0
20
Friday 12-Sep-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham I Lost
1
20
Friday 12-Sep-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Middleton III Won
14
6
M
Sunday 14-Sep-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Crawley Squash Club III Lost
2
20
Sunday 14-Sep-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Brighton II Won
16
6
Tuesday 16-Sep-2014 19:00 DIVISION ONE Middleton II Cooden I Lost
0
0
W*
Tuesday 16-Sep-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Arun L.C. I Won
15
8
Tuesday 16-Sep-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Dunnings S and RC V Won
15
9
U
Tuesday 16-Sep-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Bluecoat Sports Horsham I Lost
10
15
Tuesday 16-Sep-2014 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Bognor Ladies I Lost
0
0
*
Wednesday 17-Sep-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Littlehampton I Lost
2
20
Thursday 18-Sep-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Burgess Hill I Won
17
9
Thursday 18-Sep-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II The West Worthing Club II Won
19
8
Thursday 18-Sep-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Horsham III Won
18
10
Friday 19-Sep-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III East Grinstead III Won
18
4
Friday 19-Sep-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Weald IV Won
20
3
U
Friday 19-Sep-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dunnings S and RC III Lost
9
14
Friday 19-Sep-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Friday 19-Sep-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Weald I Lost
0
0
W*
Friday 19-Sep-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I The West Worthing Club IV Won
20
4
Friday 19-Sep-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III The West Worthing Club VI Lost
7
15
Saturday 20-Sep-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII LA Fitness Gatwick III Won
15
8
Sunday 21-Sep-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Corals III Lost
9
15
M
Sunday 21-Sep-2014 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Storrington I Won
17
5
Sunday 21-Sep-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI David Lloyd II Lost
4
18
H*
Monday 22-Sep-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I Dolphin II Won
20
5
Tuesday 23-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Dolphin III Won
14
9
Tuesday 23-Sep-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Brighton III Lost
4
17
U
Tuesday 23-Sep-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Bluecoat Sports Horsham II Won
20
0
U
Tuesday 23-Sep-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Crowborough II Lost
0
0
W*
Thursday 25-Sep-2014 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Weald II Won
17
9
Thursday 25-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Corals VI Won
18
7
Thursday 25-Sep-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Crowborough I Won
17
7
Thursday 25-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Midhurst II Won
17
6
Thursday 25-Sep-2014 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Lewes Ladies I Won
12
2
Thursday 25-Sep-2014 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Horsham I Won
20
3
Friday 26-Sep-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Crawley Squash Club IV Lost
6
17
Friday 26-Sep-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Lewes II Lost
8
17
Friday 26-Sep-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals II Won
20
2
Friday 26-Sep-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Arun L.C. II Won
19
5
U
Friday 26-Sep-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II East Grinstead II Won
19
6
Friday 26-Sep-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dunnings S and RC I Won
16
10
Friday 26-Sep-2014 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Corals Ladies II Won
12
1
Friday 26-Sep-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dolphin IV Won
19
5
Friday 26-Sep-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Horsham III Won
19
5
U
Friday 26-Sep-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II The West Worthing Club III Lost
3
18
Saturday 27-Sep-2014 15:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Corals V Won
18
7
Monday 29-Sep-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
1
U
Monday 29-Sep-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Middleton II Lost
0
0
W*
Monday 29-Sep-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Crawley Squash Club III Lost
4
20
Tuesday 30-Sep-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Corals IV Won
20
5
Tuesday 30-Sep-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Midhurst I Won
20
1
Tuesday 30-Sep-2014 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Lost
7
10
Tuesday 30-Sep-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Middleton IV Lost
4
17
Tuesday 30-Sep-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I The West Worthing Club III Lost
9
17
Wednesday 01-Oct-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Dunnings S and RC II Won
20
4
Thursday 02-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Burgess Hill I Won
20
2
M
Thursday 02-Oct-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Crawley Squash Club I Won
14
8
Thursday 02-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II The West Worthing Club V Lost
2
20
Thursday 02-Oct-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV Weald V Won
16
8
Friday 03-Oct-2014 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II University Squash I Won
14
8
Friday 03-Oct-2014 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I The West Worthing Club I Lost
7
17
Friday 03-Oct-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III Lewes II Won
15
9
Friday 03-Oct-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Cooden I Won
20
1
A*
Friday 03-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Corals III Lost
9
15
Friday 03-Oct-2014 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
11
4
Friday 03-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Brighton I Lost
0
0
W*
Friday 03-Oct-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III The West Worthing Club VII Won
17
6
Friday 03-Oct-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Crawley Squash Club II Lost
7
16
Friday 03-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bognor III Won
17
8
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Crawley Juniors 1 Lost
5
12
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 3 Won
12
3
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 6 Brighton West Worthing Juniors 4 Crawley Juniors 6 Won
12
0
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 6 Brighton Brighton Juniors 2 Crawley Juniors 6 Lost
0
12
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 6 Brighton Brighton Juniors 2 West Worthing Juniors 4 Lost
3
9
Saturday 04-Oct-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII LA Fitness Gatwick IV Won
17
9
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
10
5
Saturday 04-Oct-2014 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 3 Crowborough Juniors 2 Won
12
1
Saturday 04-Oct-2014 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
4
10
Sunday 05-Oct-2014 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Crawley Juniors 2 Lost
5
10
Sunday 05-Oct-2014 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham III Won
20
4
Sunday 05-Oct-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Crowborough I Won
20
-10
T*
Sunday 05-Oct-2014 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 West Worthing Juniors 3 Won
12
0
Monday 06-Oct-2014 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Monday 06-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Corals IV Won
20
3
Tuesday 07-Oct-2014 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Lewes I Lost
4
18
Tuesday 07-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Midhurst II Won
18
5
Tuesday 07-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Horsham II Won
16
9
Wednesday 08-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Littlehampton I Won
18
5
Wednesday 08-Oct-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V East Grinstead III Won
17
8
Wednesday 08-Oct-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II LA Fitness Gatwick III Lost
0
0
W*
Thursday 09-Oct-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bognor I Won
20
1
Thursday 09-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV David Lloyd II Won
14
8
Thursday 09-Oct-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Corals VII Won
17
3
Thursday 09-Oct-2014 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Dunnings S and RC II Won
16
7
Thursday 09-Oct-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV Dunnings S and RC V Won
20
2
Friday 10-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Weald IV Won
17
3
Friday 10-Oct-2014 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Crawley Squash Club Ladies I Lost
2
12
Friday 10-Oct-2014 19:00 DIVISION ONE Middleton II East Grinstead I Lost
0
0
W*
Friday 10-Oct-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Storrington II Won
18
4
Friday 10-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dolphin III Won
15
7
Friday 10-Oct-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Dunnings S and RC I Lost
10
16
Friday 10-Oct-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Cooden I Won
20
0
U
Friday 10-Oct-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals I Lost
0
20
Friday 10-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Midhurst III Won
15
7
Friday 10-Oct-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bluecoat Sports Horsham II Won
15
8
Saturday 11-Oct-2014 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Crawley Juniors 5 Lost
3
10
Saturday 11-Oct-2014 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 11-Oct-2014 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Saturday 11-Oct-2014 14:00 Juniors Division 4 Crowborough Juniors 1 Lewes Juniors 2 Lost
3
9
Saturday 11-Oct-2014 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
3
9
Sunday 12-Oct-2014 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Corals VII Lost
5
17
Sunday 12-Oct-2014 14:00 Juniors Division 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 3 Won
10
3
Monday 13-Oct-2014 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II Horsham I Won
17
4
Monday 13-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Weald I Lost
10
17
Monday 13-Oct-2014 19:20 Ladies Division II Lewes Ladies I East Grinstead Ladies I Lost
3
9
Monday 13-Oct-2014 19:20 Ladies Division II Bognor Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Lost
0
0
*
Tuesday 14-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV The West Worthing Club VI Won
17
7
U
Tuesday 14-Oct-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Lewes II Lost
4
17
Tuesday 14-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Dunnings S and RC III Won
15
9
Tuesday 14-Oct-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Weald III Won
17
7
Wednesday 15-Oct-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II LA Fitness Gatwick II Won
17
9
Thursday 16-Oct-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Thursday 16-Oct-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bluecoat Sports Horsham IV Won
19
4
Thursday 16-Oct-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Corals V Won
18
5
Friday 17-Oct-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Weald IV Won
19
6
Friday 17-Oct-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Bluecoat Sports Horsham I Won
15
11
Friday 17-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Cooden II Won
15
8
Friday 17-Oct-2014 19:00 Ladies Division I Corals Ladies II Chichester R and FC Ladies I Won
12
2
Friday 17-Oct-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II Crawley Squash Club II Lost
8
16
Friday 17-Oct-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Chichester R and FC II Lost
4
19
Sunday 19-Oct-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I East Grinstead I Lost
0
0
W*
Sunday 19-Oct-2014 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I The West Worthing Club II Lost
4
20
Sunday 19-Oct-2014 18:00 DIVISION ONE Corals IV Brighton I Won
15
8
Sunday 19-Oct-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Cooden II Lost
2
20
Monday 20-Oct-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Brighton III Won
17
5
Tuesday 21-Oct-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Storrington I Won
16
8
Tuesday 21-Oct-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Crawley Squash Club IV Won
17
7
U
Tuesday 21-Oct-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dolphin I Lost
6
17
Wednesday 22-Oct-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Horsham III Won
20
2
Wednesday 22-Oct-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II The West Worthing Club VI Won
16
10
Thursday 23-Oct-2014 19:30 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I West Worthing Ladies I Lost
2
12
Thursday 23-Oct-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Dunnings S and RC IV Won
20
3
Thursday 23-Oct-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II LA Fitness Gatwick V Won
20
-10
T*
Thursday 23-Oct-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Bognor III Arun L.C. II Won
15
7
U
Thursday 23-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Chichester R and FC II Lost
7
18
Thursday 23-Oct-2014 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Corals II Won
15
8
Friday 24-Oct-2014 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Crowborough I Lost
4
17
M
Friday 24-Oct-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Bognor III Lost
8
17
Friday 24-Oct-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Brighton II Lost
6
18
U
Friday 24-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Arun L.C. I Won
20
3
Friday 24-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Corals III Lost
0
0
W*
Friday 24-Oct-2014 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I The West Worthing Club III Lost
3
19
Saturday 25-Oct-2014 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Brighton Juniors 1 Won
11
6
Saturday 25-Oct-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crawley Squash Club III Lost
9
16
Saturday 25-Oct-2014 14:00 Juniors Division 4 Crowborough Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 25-Oct-2014 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 Crawley Juniors 4 Won
12
0
Saturday 25-Oct-2014 15:00 Juniors Division 2 Crawley Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2 Won
9
0
C*
Sunday 26-Oct-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Middleton II Lost
0
0
W*
Monday 27-Oct-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Horsham III Won
19
5
Monday 27-Oct-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Brighton I Won
18
4
A*
Tuesday 28-Oct-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Lewes I Lost
5
17
Tuesday 28-Oct-2014 19:00 Ladies Division I West Worthing Ladies I Corals Ladies I Lost
3
9
Tuesday 28-Oct-2014 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Corals V Won
19
9
Tuesday 28-Oct-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Bognor I Won
20
1
Tuesday 28-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Middleton III Lost
6
17
Wednesday 29-Oct-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Weald III Lost
0
0
W*
Wednesday 29-Oct-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Arun L.C. II Won
20
4
A*
Thursday 30-Oct-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Middleton I Won
17
5
Thursday 30-Oct-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I East Grinstead II Lost
8
16
Friday 31-Oct-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V LA Fitness Gatwick V Won
16
7
Friday 31-Oct-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Middleton II Lost
0
0
W*
Friday 31-Oct-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II Midhurst I Lost
7
16
Saturday 01-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Crawley Juniors 3 Won
12
2
Saturday 01-Nov-2014 14:00 Juniors Division 6 Lewes Brighton Juniors 2 Sompting School (WW 5) Won
12
0
Saturday 01-Nov-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Dunnings S and RC IV Won
20
4
Saturday 01-Nov-2014 14:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 4 Brighton Juniors 2 Won
9
4
Saturday 01-Nov-2014 14:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 4 Sompting School (WW 5) Won
12
0
Saturday 01-Nov-2014 15:00 Juniors Division 1 Crawley Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
9
4
Saturday 01-Nov-2014 14:00 Juniors Division 5 Uckfield Juniors 1 Crawley Juniors 5 Won
10
4
Sunday 02-Nov-2014 18:00 DIVISION ONE Corals IV David Lloyd I Won
14
9
Sunday 02-Nov-2014 17:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Bluecoat Sports Horsham III Won
20
2
Monday 03-Nov-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V LA Fitness Gatwick V Won
18
6
A*
Monday 03-Nov-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I University Squash I Won
19
3
Tuesday 04-Nov-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Dolphin IV Won
14
8
Tuesday 04-Nov-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I East Grinstead I Lost
0
0
W*
Tuesday 04-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Bluecoat Sports Horsham II Won
20
4
Thursday 06-Nov-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Horsham I Lost
9
14
Thursday 06-Nov-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Arun L.C. II Won
17
7
Thursday 06-Nov-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Crawley Squash Club IV Lost
7
14
Thursday 06-Nov-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III The West Worthing Club V Lost
7
17
Thursday 06-Nov-2014 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I The West Worthing Club I Won
15
10
Friday 07-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Crowborough II Lost
0
0
W*
Friday 07-Nov-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Chichester R and FC I Won
14
8
Friday 07-Nov-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III Dunnings S and RC V Won
18
6
U
Friday 07-Nov-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Corals VIII Lost
-10
20
D*
Friday 07-Nov-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Dolphin I Won
18
8
Friday 07-Nov-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Burgess Hill I Lost
7
18
Friday 07-Nov-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Dolphin V Lost
8
15
U
Friday 07-Nov-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I The West Worthing Club VII Won
20
3
U
Friday 07-Nov-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Middleton IV Lost
6
17
U
Friday 07-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Storrington II Lost
9
16
Saturday 08-Nov-2014 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Lewes Juniors 3 Won
12
2
Saturday 08-Nov-2014 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 2 Won
9
5
Saturday 08-Nov-2014 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
10
5
Saturday 08-Nov-2014 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Crowborough Juniors 2 Won
12
0
Sunday 09-Nov-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Dunnings S and RC II Won
15
9
Monday 10-Nov-2014 19:20 Ladies Division II Lewes Ladies I Bognor Ladies I Lost
0
0
*
Tuesday 11-Nov-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Horsham II Lost
7
16
Tuesday 11-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Storrington I Won
15
6
Tuesday 11-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Cooden II Lost
6
14
Tuesday 11-Nov-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Weald II Won
20
6
Tuesday 11-Nov-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Bognor I Won
20
2
Tuesday 11-Nov-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III LA Fitness Gatwick IV Won
20
2
Wednesday 12-Nov-2014 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Dolphin I Lost
0
0
W*
Thursday 13-Nov-2014 19:00 PREMIER DIVISION LA Fitness Gatwick I Corals I Lost
0
0
W*
Thursday 13-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Corals VI Lost
4
19
Thursday 13-Nov-2014 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I East Grinstead I Lost
0
0
W*
Thursday 13-Nov-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Middleton IV Won
17
7
U
Thursday 13-Nov-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dunnings S and RC III Lost
9
14
M
Friday 14-Nov-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Brighton III Lost
2
20
U
Friday 14-Nov-2014 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I Corals Ladies II Lost
0
12
Friday 14-Nov-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Bognor II Won
17
6
Friday 14-Nov-2014 19:20 DIVISION ONE Brighton I Dunnings S and RC I Won
18
6
Friday 14-Nov-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Corals IV Won
17
4
Friday 14-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Cooden II Lost
8
17
Friday 14-Nov-2014 18:00 DIVISION ONE Corals IV East Grinstead I Lost
0
0
W*
Friday 14-Nov-2014 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Midhurst II Lost
9
15
M
Saturday 15-Nov-2014 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Crowborough Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 15-Nov-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Weald III Lost
9
19
Saturday 15-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Lost
5
10
Saturday 15-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 3 Brighton Juniors 1 Won
9
3
Saturday 15-Nov-2014 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
10
5
Saturday 15-Nov-2014 15:00 Juniors Division 1 Crawley Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
4
12
Saturday 15-Nov-2014 14:00 Juniors Division 5 Uckfield Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
5
9
Sunday 16-Nov-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Corals VII Won
15
6
Monday 17-Nov-2014 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Dolphin V Won
18
5
U
Tuesday 18-Nov-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Dolphin II Won
18
6
Wednesday 19-Nov-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Crowborough I Lost
6
15
Wednesday 19-Nov-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV The West Worthing Club VII Lost
3
20
U
Wednesday 19-Nov-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II Bluecoat Sports Horsham I Won
19
5
Thursday 20-Nov-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II East Grinstead III Lost
2
20
U
Thursday 20-Nov-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Midhurst III Lost
0
20
H*
Friday 21-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Dunnings S and RC IV Won
20
2
Friday 21-Nov-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Friday 21-Nov-2014 19:20 DIVISION ONE Brighton I David Lloyd I Won
17
5
Friday 21-Nov-2014 19:00 Ladies Division I Corals Ladies II West Worthing Ladies I Lost
3
9
Friday 21-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Littlehampton I Lost
5
18
Friday 21-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Middleton IV Won
15
6
M
Friday 21-Nov-2014 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I East Grinstead Ladies I Lost
3
9
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 6 Lewes West Worthing Juniors 4 Lewes Juniors 4 Won
10
4
Saturday 22-Nov-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crowborough II Lost
0
0
W*
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
9
3
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 4 Lewes Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 1 Chichester R and FC Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
12
1
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 4 West Worthing Juniors 4 Lost
4
10
Saturday 22-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 3 Won
12
0
Sunday 23-Nov-2014 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals II Won
14
9
Sunday 23-Nov-2014 18:00 DIVISION ONE Corals IV Dunnings S and RC I Won
17
6
M
Sunday 23-Nov-2014 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dolphin IV Won
16
9
M
Monday 24-Nov-2014 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II Crawley Squash Club I Lost
7
18
Tuesday 25-Nov-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I Brighton I Lost
6
17
Tuesday 25-Nov-2014 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I West Worthing Ladies I Won
10
4
Tuesday 25-Nov-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I LA Fitness Gatwick II Won
20
1
Tuesday 25-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Bluecoat Sports Horsham III Won
17
5
Tuesday 25-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II The West Worthing Club VI Lost
8
16
Wednesday 26-Nov-2014 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Corals V Won
17
8
Thursday 27-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV East Grinstead II Lost
6
19
M
Thursday 27-Nov-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III LA Fitness Gatwick III Won
19
7
Thursday 27-Nov-2014 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Dolphin II Lost
7
15
Thursday 27-Nov-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Weald V Won
17
7
U
Friday 28-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Crawley Squash Club III Lost
8
19
Friday 28-Nov-2014 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II Lewes Ladies I Won
9
3
Friday 28-Nov-2014 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Corals I Won
14
6
Friday 28-Nov-2014 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Chichester R and FC I Lost
9
19
Friday 28-Nov-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Burgess Hill I Won
20
2
Friday 28-Nov-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Corals VII Lost
5
18
Friday 28-Nov-2014 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dolphin III Lost
10
18
Friday 28-Nov-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Middleton III Won
20
-10
T*
Friday 28-Nov-2014 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Bluecoat Sports Horsham II Won
17
6
Friday 28-Nov-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Bluecoat Sports Horsham IV Won
18
6
U
Saturday 29-Nov-2014 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 29-Nov-2014 14:00 Juniors Division 3 Brighton Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 29-Nov-2014 14:00 Juniors Division 4 Crowborough Juniors 1 Crawley Juniors 4 Won
12
0
Saturday 29-Nov-2014 14:00 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 29-Nov-2014 14:00 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Lewes Juniors 3 Won
10
3
Sunday 30-Nov-2014 19:00 PREMIER DIVISION LA Fitness Gatwick I Middleton I Lost
0
0
W*
Sunday 30-Nov-2014 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Cooden I Lost
6
19
Sunday 30-Nov-2014 19:00 DIVISION ONE Middleton II Corals III Lost
0
0
W*
Sunday 30-Nov-2014 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
0
12
Sunday 30-Nov-2014 18:00 DIVISION ONE Corals IV Middleton II Lost
0
0
W*
Sunday 30-Nov-2014 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I LA Fitness Gatwick I Lost
0
0
W*
Monday 01-Dec-2014 19:20 Ladies Division II Bognor Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Lost
0
0
*
Tuesday 02-Dec-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II LA Fitness Gatwick II Won
15
7
Tuesday 02-Dec-2014 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Midhurst II Lost
7
16
Tuesday 02-Dec-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Dolphin III Lost
10
15
Wednesday 03-Dec-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II The West Worthing Club III Won
15
6
Thursday 04-Dec-2014 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Lewes I Lost
6
19
U
Thursday 04-Dec-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bognor III Won
16
6
Thursday 04-Dec-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bluecoat Sports Horsham IV Won
17
5
Thursday 04-Dec-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV Brighton III Won
17
8
Friday 05-Dec-2014 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Weald III Won
17
6
Friday 05-Dec-2014 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Horsham I Lost
4
19
Friday 05-Dec-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I Brighton I Won
18
5
Friday 05-Dec-2014 19:30 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
11
3
Friday 05-Dec-2014 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Dunnings S and RC V Lost
12
15
Friday 05-Dec-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III The West Worthing Club VI Lost
7
16
Friday 05-Dec-2014 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Littlehampton I Lost
1
20
H*
Saturday 06-Dec-2014 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Crawley Juniors 2 Lost
6
6
*
Saturday 06-Dec-2014 14:00 Juniors Division 3 Brighton Juniors 1 Crawley Juniors 3 Lost
4
10
Saturday 06-Dec-2014 14:00 Juniors Division 5 Crowborough Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
0
12
Saturday 06-Dec-2014 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 3 Uckfield Juniors 1 Won
9
6
Sunday 07-Dec-2014 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V University Squash I Won
17
4
Monday 08-Dec-2014 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Dunnings S and RC IV Won
16
7
Monday 08-Dec-2014 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I Dunnings S and RC II Won
14
8
Tuesday 09-Dec-2014 19:15 DIVISION ONE Cooden I David Lloyd I Won
16
8
Tuesday 09-Dec-2014 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II The West Worthing Club V Won
17
5
Tuesday 09-Dec-2014 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Corals VI Lost
8
14
Tuesday 09-Dec-2014 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Midhurst I Won
20
2
Tuesday 09-Dec-2014 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Corals VIII Won
20
1
Thursday 11-Dec-2014 19:20 PREMIER DIVISION Corals I The West Worthing Club II Won
20
1
Thursday 11-Dec-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Arun L.C. I Won
20
1
M
Friday 12-Dec-2014 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Dolphin V Lost
7
16
U
Friday 12-Dec-2014 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Weald V Lost
11
14
Friday 12-Dec-2014 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Middleton IV Won
17
5
Friday 12-Dec-2014 19:40 DIVISION ONE Weald I David Lloyd I Won
17
7
M
Friday 12-Dec-2014 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dolphin III Won
17
3
M
Friday 12-Dec-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Chichester R and FC II Won
19
6
M
Friday 12-Dec-2014 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Arun L.C. II Lost
9
17
Friday 12-Dec-2014 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I The West Worthing Club IV Won
15
9
Saturday 13-Dec-2014 14:00 Juniors Division 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Brighton Juniors 1 Won
9
3
Saturday 13-Dec-2014 14:20 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 West Worthing Juniors 3 Lost
5
9
Monday 15-Dec-2014 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Dunnings S and RC I Lost
8
15
Tuesday 16-Dec-2014 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III David Lloyd II Won
16
8
Tuesday 16-Dec-2014 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Weald II Lost
7
17
Tuesday 16-Dec-2014 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Bognor II Won
20
1
M
Tuesday 16-Dec-2014 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Horsham II Lost
2
20
H*
Wednesday 17-Dec-2014 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Weald IV Lost
0
0
W*
Wednesday 17-Dec-2014 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Midhurst III Won
20
-10
T*
Wednesday 17-Dec-2014 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II The West Worthing Club IV Won
20
0
M
Thursday 18-Dec-2014 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Brighton II Lost
6
19
Thursday 18-Dec-2014 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV East Grinstead III Won
15
10
Friday 19-Dec-2014 19:20 DIVISION ONE Corals III Weald I Won
16
7
Friday 19-Dec-2014 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I The West Worthing Club I Lost
9
16
Friday 19-Dec-2014 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Storrington II Won
20
-10
T*
Saturday 20-Dec-2014 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
10
5
Saturday 20-Dec-2014 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 3 Corals Juniors 3 Won
9
3
Saturday 20-Dec-2014 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 4 Crawley Juniors 4 Lost
0
12
Saturday 20-Dec-2014 14:00 Juniors Division 5 Uckfield Juniors 1 Crowborough Juniors 2 Won
12
1
Sunday 21-Dec-2014 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV LA Fitness Gatwick IV Won
20
2
M
Sunday 21-Dec-2014 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III The West Worthing Club V Lost
-10
20
D*
Sunday 21-Dec-2014 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III The West Worthing Club VII Won
16
9
U
Saturday 03-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Crawley Juniors 3 Won
9
4
Saturday 03-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Brighton Juniors 1 Won
9
6
Saturday 03-Jan-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Corals VII Lost
0
20
U
Saturday 03-Jan-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
10
3
Saturday 03-Jan-2015 14:00 Juniors Division 5 Crowborough Juniors 2 Crawley Juniors 5 Lost
0
12
Saturday 03-Jan-2015 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Crawley Juniors 1 Won
9
5
Sunday 04-Jan-2015 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Arun L.C. I Won
15
8
Sunday 04-Jan-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Corals III Lost
6
20
Sunday 04-Jan-2015 17:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Midhurst II Lost
8
19
Monday 05-Jan-2015 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II The West Worthing Club I Lost
6
20
Monday 05-Jan-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I LA Fitness Gatwick II Won
17
4
Tuesday 06-Jan-2015 19:00 Ladies Division I West Worthing Ladies I Chichester R and FC Ladies I Won
12
0
Tuesday 06-Jan-2015 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Chichester R and FC II Lost
5
18
Tuesday 06-Jan-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Dunnings S and RC I Won
14
8
Wednesday 07-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Horsham III Won
17
4
Wednesday 07-Jan-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Crawley Squash Club III Lost
0
0
W*
Thursday 08-Jan-2015 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Weald II Lost
5
17
Thursday 08-Jan-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Dolphin III Lost
6
18
Thursday 08-Jan-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Corals I Lost
0
20
Thursday 08-Jan-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Bluecoat Sports Horsham II Lost
1
20
Friday 09-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV LA Fitness Gatwick III Lost
5
17
Friday 09-Jan-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV The West Worthing Club III Lost
1
20
Friday 09-Jan-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII The West Worthing Club VI Lost
7
15
Friday 09-Jan-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Weald III Lost
6
18
Friday 09-Jan-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dunnings S and RC III Won
19
5
Friday 09-Jan-2015 19:00 Ladies Division I Corals Ladies II Corals Ladies I Lost
2
12
Friday 09-Jan-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Brighton II Lost
7
17
Friday 09-Jan-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Crawley Squash Club I Won
20
2
Friday 09-Jan-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Brighton III Won
16
9
Friday 09-Jan-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Chichester R and FC I Won
17
7
Friday 09-Jan-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II Bognor I Lost
4
20
Friday 09-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bluecoat Sports Horsham IV Won
19
5
Saturday 10-Jan-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2 Won
12
2
Saturday 10-Jan-2015 14:00 Juniors Division 6 Crawley Sompting School (WW 5) Lewes Juniors 4 Lost
0
12
Saturday 10-Jan-2015 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Crawley Juniors 4 Won
10
3
Saturday 10-Jan-2015 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Crawley Juniors 2 Won
12
2
Saturday 10-Jan-2015 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 10-Jan-2015 14:00 Juniors Division 6 Crawley Lewes Juniors 4 Crawley Juniors 6 Won
10
7
Saturday 10-Jan-2015 14:20 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 6 Sompting School (WW 5) Lost
2
2
Sunday 11-Jan-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Corals IV Won
20
0
Sunday 11-Jan-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Burgess Hill I Won
20
3
Monday 12-Jan-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Dunnings S and RC V Won
18
7
Tuesday 13-Jan-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Corals III Lost
9
16
Tuesday 13-Jan-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Crawley Squash Club II Won
18
11
Wednesday 14-Jan-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV The West Worthing Club VI Won
19
7
Thursday 15-Jan-2015 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Crowborough I Lost
5
20
Friday 16-Jan-2015 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Crawley Squash Club I Won
17
9
Friday 16-Jan-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Corals IV Won
18
5
Friday 16-Jan-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV LA Fitness Gatwick IV Won
18
7
M
Friday 16-Jan-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Dolphin IV Won
15
11
Friday 16-Jan-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II East Grinstead II Won
19
6
Friday 16-Jan-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Storrington I Won
20
3
Friday 16-Jan-2015 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Bognor III Won
20
6
Friday 16-Jan-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Chichester R and FC II Lost
9
17
Friday 16-Jan-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bluecoat Sports Horsham III Won
20
2
Saturday 17-Jan-2015 15:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V East Grinstead III Lost
7
16
Saturday 17-Jan-2015 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Crowborough Juniors 2 Won
12
0
Saturday 17-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 3 Lost
3
9
Saturday 17-Jan-2015 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 3 Crawley Juniors 5 Lost
1
12
Saturday 17-Jan-2015 15:00 Juniors Division 1 Crawley Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
6
11
Sunday 18-Jan-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Corals VIII Won
18
4
Sunday 18-Jan-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V LA Fitness Gatwick II Won
19
5
Tuesday 20-Jan-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Weald II Lost
7
17
Tuesday 20-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Arun L.C. II Won
18
4
Tuesday 20-Jan-2015 19:00 Ladies Division I West Worthing Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
12
2
Tuesday 20-Jan-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V LA Fitness Gatwick V Won
17
5
Tuesday 20-Jan-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Dolphin II Won
20
3
M
Tuesday 20-Jan-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I The West Worthing Club V Won
18
5
M
Tuesday 20-Jan-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Bognor II Won
20
2
Thursday 22-Jan-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Midhurst I Won
20
1
Thursday 22-Jan-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Littlehampton I Won
15
7
Thursday 22-Jan-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I Corals I Lost
8
18
Friday 23-Jan-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Crawley Squash Club IV Lost
7
20
Friday 23-Jan-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dolphin IV Won
20
2
M
Friday 23-Jan-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Corals IV Won
17
5
Friday 23-Jan-2015 19:15 DIVISION ONE Cooden I Weald I Lost
1
20
Friday 23-Jan-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals II Won
18
10
Friday 23-Jan-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Lewes II Won
20
-10
T*
Friday 23-Jan-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Storrington II Won
20
1
U
Friday 23-Jan-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II Chichester R and FC I Won
20
-10
T*
Friday 23-Jan-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I The West Worthing Club V Won
18
7
Saturday 24-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Brighton Juniors 1 Corals Juniors 3 Won
9
7
Saturday 24-Jan-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Weald IV Won
16
7
Saturday 24-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 3 Crawley Juniors 3 Won
12
1
Saturday 24-Jan-2015 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 4 Crowborough Juniors 1 Lost
6
11
Saturday 24-Jan-2015 15:00 Juniors Division 2 Crawley Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Won
9
5
Sunday 25-Jan-2015 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Weald III Won
15
10
Sunday 25-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Dunnings S And RC Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Won
12
2
Monday 26-Jan-2015 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II Middleton I Won
14
7
Tuesday 27-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV The West Worthing Club VII Won
14
9
U
Tuesday 27-Jan-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Dunnings S and RC II Lost
9
18
Tuesday 27-Jan-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Crawley Squash Club II Lost
6
18
Tuesday 27-Jan-2015 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Lost
5
10
Wednesday 28-Jan-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II University Squash I Won
16
8
Thursday 29-Jan-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Cooden II Lost
4
17
M
Thursday 29-Jan-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Storrington I Won
16
9
Friday 30-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Dunnings S and RC IV Lost
8
17
Friday 30-Jan-2015 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Horsham I Won
18
7
Friday 30-Jan-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III Dolphin V Won
20
-10
T*
Friday 30-Jan-2015 19:40 DIVISION ONE Weald I Dolphin I Won
20
1
M
Friday 30-Jan-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Corals VI Lost
7
15
Friday 30-Jan-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Littlehampton I Won
14
10
U
Friday 30-Jan-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Horsham III Lost
7
14
U
Saturday 31-Jan-2015 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
4
10
Saturday 31-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 2 Corals Juniors 3 Won
9
3
Saturday 31-Jan-2015 14:00 Juniors Division 3 Brighton Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
12
1
Saturday 31-Jan-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Crawley Squash Club III Lost
4
20
Saturday 31-Jan-2015 14:30 Juniors Division 1 Lewes Juniors 1 Corals Juniors 1 Lost
5
10
Monday 02-Feb-2015 19:20 Ladies Division II Lewes Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Won
9
3
Monday 02-Feb-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bognor III Won
19
5
Tuesday 03-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Cooden II Lost
7
17
Tuesday 03-Feb-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Horsham II Lost
7
15
Tuesday 03-Feb-2015 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Bluecoat Sports Horsham II Won
15
11
Tuesday 03-Feb-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Weald V Lost
7
16
Tuesday 03-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Burgess Hill I Won
20
5
A*
Tuesday 03-Feb-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Dunnings S and RC II Won
18
4
Thursday 05-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Brighton II Won
15
9
Thursday 05-Feb-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dunnings S and RC V Won
16
7
Friday 06-Feb-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Bluecoat Sports Horsham IV Lost
10
14
Friday 06-Feb-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV Crowborough II Lost
0
0
W*
Friday 06-Feb-2015 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I Chichester R and FC Ladies I Lost
6
9
Friday 06-Feb-2015 19:20 DIVISION ONE Corals III Brighton I Won
19
6
Friday 06-Feb-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Crawley Squash Club IV Lost
5
17
Friday 06-Feb-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bognor II Won
20
1
M
Saturday 07-Feb-2015 14:00 Juniors Division 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Uckfield Juniors 1 Lost
2
12
Saturday 07-Feb-2015 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 1 Corals Juniors 2 Won
12
4
Saturday 07-Feb-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII LA Fitness Gatwick III Lost
9
14
M
Saturday 07-Feb-2015 14:00 Juniors Division 4 Chichester R and FC Juniors 4 West Worthing Juniors 3 Lost
5
11
Saturday 07-Feb-2015 14:30 Juniors Division 4 Lewes Juniors 2 Crowborough Juniors 1 Won
9
3
Saturday 07-Feb-2015 15:00 Juniors Division 2 Crawley Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Won
9
3
Sunday 08-Feb-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Weald I Lost
9
14
M
Sunday 08-Feb-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Cooden I Won
14
7
Monday 09-Feb-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Arun L.C. II Won
17
7
Monday 09-Feb-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I David Lloyd I Lost
9
16
Monday 09-Feb-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I Lewes I Lost
9
19
Tuesday 10-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III East Grinstead II Won
17
9
Tuesday 10-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Bluecoat Sports Horsham III Won
20
1
M
Tuesday 10-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Midhurst II Won
17
6
Wednesday 11-Feb-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Dolphin II Won
20
3
Wednesday 11-Feb-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II LA Fitness Gatwick IV Lost
0
0
W*
Wednesday 11-Feb-2015 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II Midhurst I Won
17
4
M
Thursday 12-Feb-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bluecoat Sports Horsham I Won
15
9
Thursday 12-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Corals VI Lost
4
20
Thursday 12-Feb-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Crawley Squash Club I Lost
3
19
*
Thursday 12-Feb-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV LA Fitness Gatwick V Won
20
0
U
Friday 13-Feb-2015 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Dunnings S and RC II Lost
6
15
Friday 13-Feb-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III Weald V Won
19
6
Friday 13-Feb-2015 19:00 Ladies Division I Corals Ladies II Dunnings S and RC Ladies I Won
11
7
Friday 13-Feb-2015 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Bluecoat Sports Horsham IV Won
20
4
U
Friday 13-Feb-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II The West Worthing Club V Won
16
8
Friday 13-Feb-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III Middleton IV Lost
4
17
Sunday 15-Feb-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Weald III Won
20
5
Sunday 15-Feb-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Weald I Won
15
9
Sunday 15-Feb-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dolphin III Won
14
10
Monday 16-Feb-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Storrington II Won
20
3
Tuesday 17-Feb-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I The West Worthing Club IV Won
20
1
Wednesday 18-Feb-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Corals VII Lost
0
0
W*
Wednesday 18-Feb-2015 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II Bognor I Won
20
-10
T*
Thursday 19-Feb-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Midhurst III Lost
11
15
Thursday 19-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dolphin III Lost
3
20
H
Thursday 19-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Middleton III Lost
4
17
M
Friday 20-Feb-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Lewes II Lost
8
14
U
Friday 20-Feb-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Cooden I Won
18
6
Friday 20-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Corals VI Won
17
11
Friday 20-Feb-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II David Lloyd II Won
15
11
Friday 20-Feb-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Middleton I Lost
10
14
Friday 20-Feb-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II The West Worthing Club VII Won
18
3
U
Saturday 21-Feb-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 4 Crawley Juniors 6 Won
12
3
Saturday 21-Feb-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing Brighton Juniors 2 West Worthing Juniors 4 Lost
0
12
Saturday 21-Feb-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Weald IV Lost
6
17
Saturday 21-Feb-2015 14:00 Juniors Division 5 Crowborough Juniors 2 Uckfield Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 21-Feb-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Won
9
4
Saturday 21-Feb-2015 14:30 Juniors Division 5 Lewes Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
12
0
Saturday 21-Feb-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing Crawley Juniors 6 Brighton Juniors 2 Won
12
0
Sunday 22-Feb-2015 17:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Midhurst II Lost
-10
20
D*
Sunday 22-Feb-2015 18:00 DIVISION ONE Corals IV Dolphin I Lost
9
16
Monday 23-Feb-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Littlehampton I Won
14
12
Monday 23-Feb-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Crawley Squash Club IV Lost
1
20
Tuesday 24-Feb-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Horsham II Won
14
8
Tuesday 24-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Storrington I Won
17
5
Wednesday 25-Feb-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Weald II Lewes I Lost
7
18
Wednesday 25-Feb-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Bognor III Lost
10
14
U
Thursday 26-Feb-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Corals VIII Won
20
4
Thursday 26-Feb-2015 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I Corals V Won
14
8
Thursday 26-Feb-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Storrington II Won
20
1
Thursday 26-Feb-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Brighton II Lost
8
17
M
Friday 27-Feb-2015 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Crawley Squash Club III Lost
5
19
Friday 27-Feb-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Dolphin V Lost
7
17
Friday 27-Feb-2015 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Middleton I Won
20
4
Friday 27-Feb-2015 19:20 DIVISION ONE Corals III David Lloyd I Won
15
8
Friday 27-Feb-2015 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bluecoat Sports Horsham I Lost
3
17
H*
Friday 27-Feb-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Horsham II Lost
1
20
Saturday 28-Feb-2015 14:00 Juniors Division 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Lewes Juniors 1 Lost
3
12
Saturday 28-Feb-2015 14:20 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Brighton Juniors 1 Won
12
1
Sunday 01-Mar-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Dolphin I Won
20
2
M
Monday 02-Mar-2015 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald V Lewes II Won
19
6
U
Monday 02-Mar-2015 19:20 Ladies Division II Lewes Ladies I Crawley Squash Club Ladies I Lost
0
12
Tuesday 03-Mar-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V Brighton III Lost
4
20
Tuesday 03-Mar-2015 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Bluecoat Sports Horsham III Won
20
3
M
Wednesday 04-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Midhurst III Won
20
3
Wednesday 04-Mar-2015 19:20 DIVISION FOUR EAST Crowborough II Dunnings S and RC IV Lost
0
0
W*
Thursday 05-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Cooden II Won
17
10
Thursday 05-Mar-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Crawley Squash Club III Lost
8
14
Thursday 05-Mar-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Horsham I Won
20
2
M
Thursday 05-Mar-2015 19:10 DIVISION TWO EAST University Squash I LA Fitness Gatwick II Won
17
6
Thursday 05-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II The West Worthing Club VII Won
15
9
M
Friday 06-Mar-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Crawley Squash Club II Lost
6
15
Friday 06-Mar-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II David Lloyd II Won
18
5
M
Friday 06-Mar-2015 19:30 Ladies Division I Corals Ladies I West Worthing Ladies I Won
12
3
Friday 06-Mar-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Arun L.C. I Won
20
0
Saturday 07-Mar-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Corals Juniors 2 Lost
3
10
Saturday 07-Mar-2015 14:00 Juniors Division 6 Sompting School Sompting School (WW 5) Brighton Juniors 2 Lost
5
10
Saturday 07-Mar-2015 14:00 Juniors Division 6 Sompting School Sompting School (WW 5) Lewes Juniors 4 Won
9
4
Saturday 07-Mar-2015 14:00 Juniors Division 6 Sompting School Brighton Juniors 2 Lewes Juniors 4 Lost
3
9
Saturday 07-Mar-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII LA Fitness Gatwick IV Won
17
4
Saturday 07-Mar-2015 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Won
12
1
Sunday 08-Mar-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV Weald IV Won
20
2
Monday 09-Mar-2015 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II Corals II Lost
8
17
Monday 09-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Bognor III Won
20
3
Monday 09-Mar-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I Weald II Lost
9
15
Tuesday 10-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Dolphin IV Won
15
8
Tuesday 10-Mar-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Chichester R and FC II Lost
10
17
Thursday 12-Mar-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Bognor II Won
20
0
Friday 13-Mar-2015 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Dolphin II Lost
7
17
Friday 13-Mar-2015 19:20 Ladies Division II Dunnings S and RC Ladies II East Grinstead Ladies I Lost
1
12
Friday 13-Mar-2015 19:30 PREMIER DIVISION The West Worthing Club I Crawley Squash Club I Won
20
0
Friday 13-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Horsham III Won
14
11
U
Friday 13-Mar-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III Crawley Squash Club IV Lost
7
17
Friday 13-Mar-2015 19:40 DIVISION ONE Weald I Corals III Won
16
9
Friday 13-Mar-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead III Weald V Won
16
9
Friday 13-Mar-2015 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Middleton IV Won
20
2
M
Friday 13-Mar-2015 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bluecoat Sports Horsham IV Won
17
5
Friday 13-Mar-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
17
Friday 13-Mar-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Storrington I Won
20
-10
T*
Saturday 14-Mar-2015 14:00 Juniors Division 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Corals Juniors 3 Lost
4
9
Saturday 14-Mar-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Weald III Lost
9
17
Saturday 14-Mar-2015 14:20 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Crowborough Juniors 1 Lost
4
9
Sunday 15-Mar-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I David Lloyd I Won
20
-10
T*
Sunday 15-Mar-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI East Grinstead II Won
18
9
Monday 16-Mar-2015 19:15 PREMIER DIVISION The West Worthing Club II Corals I Lost
0
20
Monday 16-Mar-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Cooden I Lost
9
14
Tuesday 17-Mar-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Corals V Won
17
8
Tuesday 17-Mar-2015 19:00 DIVISION THREE WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham II Won
15
9
Tuesday 17-Mar-2015 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I The West Worthing Club III Lost
7
17
Tuesday 17-Mar-2015 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I University Squash I Won
18
6
Tuesday 17-Mar-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Dunnings S and RC IV Won
18
6
Thursday 19-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Cooden II Lost
5
18
Friday 20-Mar-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Weald V Lost
4
19
U
Friday 20-Mar-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Midhurst I Won
20
-10
T*
Friday 20-Mar-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Weald I Lost
8
16
Friday 20-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST David Lloyd II Burgess Hill I Won
20
-10
T*
Friday 20-Mar-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Chichester R and FC I Won
20
6
Friday 20-Mar-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Horsham III Lost
2
20
Saturday 21-Mar-2015 14:20 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Sunday 22-Mar-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Weald II Lost
6
19
Sunday 22-Mar-2015 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dunnings S and RC III Lost
3
17
Tuesday 24-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Middleton III Lost
8
17
U
Tuesday 24-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II Brighton II Won
19
7
Tuesday 24-Mar-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Weald IV Won
20
3
Wednesday 25-Mar-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III The West Worthing Club VI Won
17
7
Thursday 26-Mar-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Dunnings S and RC III Won
16
9
Thursday 26-Mar-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Crowborough II Lost
0
0
W*
Thursday 26-Mar-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dolphin V Won
18
7
U
Thursday 26-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Arun L.C. II Lost
10
16
Thursday 26-Mar-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I The West Worthing Club III Lost
4
18
Friday 27-Mar-2015 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Corals VIII Won
18
5
Friday 27-Mar-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Dunnings S and RC V East Grinstead III Lost
8
17
Friday 27-Mar-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Littlehampton I Lost
2
20
U
Friday 27-Mar-2015 19:20 DIVISION ONE Brighton I Dolphin I Won
16
7
Friday 27-Mar-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Weald I Won
18
7
Friday 27-Mar-2015 19:20 DIVISION ONE Corals III Dunnings S and RC I Won
20
2
Friday 27-Mar-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II The West Worthing Club V Won
20
0
Friday 27-Mar-2015 19:40 DIVISION THREE WEST Midhurst II Bluecoat Sports Horsham III Won
17
5
M
Saturday 28-Mar-2015 14:00 Juniors Division 3 Brighton Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 3 Won
10
3
Saturday 28-Mar-2015 14:00 Juniors Division 4 Crowborough Juniors 1 West Worthing Juniors 3
Saturday 28-Mar-2015 14:00 Juniors Division 1 Chichester R and FC Juniors 1 Corals Juniors 1 Won
9
5
Saturday 28-Mar-2015 14:00 Juniors Division 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lewes Juniors 1 Won
11
5
Saturday 28-Mar-2015 15:00 Juniors Division 1 Crawley Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
9
3
Sunday 29-Mar-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Lewes I Lost
5
19
Monday 30-Mar-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald IV LA Fitness Gatwick III Won
17
9
Tuesday 31-Mar-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II University Squash I Won
17
6
Tuesday 31-Mar-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Midhurst III Won
20
-10
T*
Tuesday 31-Mar-2015 19:00 Ladies Division I West Worthing Ladies I Corals Ladies II Won
12
2
Tuesday 31-Mar-2015 19:30 Ladies Division II East Grinstead Ladies I Lewes Ladies I Won
12
0
Tuesday 31-Mar-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I The West Worthing Club IV Won
20
1
Tuesday 31-Mar-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III Corals VII Won
14
10
Wednesday 01-Apr-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Storrington II Won
19
4
Thursday 02-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III David Lloyd II Won
17
7
Thursday 02-Apr-2015 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III LA Fitness Gatwick IV Won
19
6
Thursday 02-Apr-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals I The West Worthing Club I Won
17
6
Thursday 02-Apr-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Brighton III Lost
4
19
Thursday 02-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Middleton III Won
16
8
Thursday 02-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Midhurst II Won
18
3
M
Thursday 02-Apr-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV Dolphin V Won
17
4
M
Saturday 04-Apr-2015 14:00 Juniors Division 1 Chichester R and FC Juniors 1 Crawley Juniors 1 Lost
0
12
Tuesday 07-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Brighton II Won
15
7
Tuesday 07-Apr-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VI Middleton IV Won
14
10
Tuesday 07-Apr-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Crowborough I Lost
9
16
Tuesday 07-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Chichester R and FC II Arun L.C. I Won
17
7
Wednesday 08-Apr-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club IV Bognor I Lost
8
15
Thursday 09-Apr-2015 19:30 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club III Crawley Squash Club II Lost
0
20
Thursday 09-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dolphin IV Lost
11
17
Thursday 09-Apr-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Littlehampton I Lost
4
17
Friday 10-Apr-2015 19:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick III Crowborough II Lost
0
0
W*
Friday 10-Apr-2015 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I Corals Ladies I Lost
0
12
Friday 10-Apr-2015 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton III LA Fitness Gatwick V Won
15
7
H*
Friday 10-Apr-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Brighton I Lost
-10
20
D*
Friday 10-Apr-2015 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I The West Worthing Club II Won
17
7
Friday 10-Apr-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor III The West Worthing Club VII Lost
7
14
Saturday 11-Apr-2015 14:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 2 West Worthing Juniors 1 Won
12
0
Saturday 11-Apr-2015 14:00 Juniors Division 4 West Worthing Juniors 3 Lewes Juniors 2
Saturday 11-Apr-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dunnings S and RC IV Won
19
5
A*
Saturday 11-Apr-2015 14:00 Juniors Division 2 Corals Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2 Won
12
3
Saturday 11-Apr-2015 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 2 Corals Juniors 2
Saturday 11-Apr-2015 14:20 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
3
10
Sunday 12-Apr-2015 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Brighton I Won
19
4
M
Monday 13-Apr-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Crowborough I Corals V Won
16
8
Tuesday 14-Apr-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bluecoat Sports Horsham IV Won
14
6
M
Tuesday 14-Apr-2015 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II University Squash I Lost
5
19
H*
Tuesday 14-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead II David Lloyd II Won
20
-10
*
Tuesday 14-Apr-2015 19:20 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham I Chichester R and FC I Won
15
9
Thursday 16-Apr-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bognor III Lost
7
18
Thursday 16-Apr-2015 19:15 PREMIER DIVISION Crawley Squash Club I The West Worthing Club II Won
20
-10
T*
Friday 17-Apr-2015 19:00 DIVISION TWO EAST LA Fitness Gatwick II Lewes I Lost
-10
20
D*
Friday 17-Apr-2015 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Corals VI Lost
10
17
Friday 17-Apr-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor I Midhurst I Won
16
8
M
Friday 17-Apr-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Midhurst III Lost
8
17
Friday 17-Apr-2015 19:20 Ladies Division II Crawley Squash Club Ladies I Dunnings S and RC Ladies II Won
12
0
Saturday 18-Apr-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Crowborough II Lost
0
0
W*
Saturday 18-Apr-2015 14:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Crawley Juniors 3 Lost
3
10
Saturday 18-Apr-2015 14:00 Juniors Division 3 Chichester R and FC Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3
Saturday 18-Apr-2015 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Lewes Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 18-Apr-2015 14:00 Juniors Division 5 Uckfield Juniors 1 Lewes Juniors 3 Lost
3
12
Sunday 19-Apr-2015 16:00 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC IV LA Fitness Gatwick III Won
17
8
Sunday 19-Apr-2015 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Dolphin II Lost
9
19
Monday 20-Apr-2015 19:30 DIVISION ONE Dolphin I Corals III Won
17
7
Tuesday 21-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Burgess Hill I Won
18
5
M
Tuesday 21-Apr-2015 19:15 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club V Middleton III Won
20
-10
T*
Tuesday 21-Apr-2015 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V East Grinstead III Lost
7
19
H*
Tuesday 21-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Chichester R and FC II Won
19
5
Tuesday 21-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham II Arun L.C. I Won
20
5
Thursday 23-Apr-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II The West Worthing Club I Won
15
7
Thursday 23-Apr-2015 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club IV Lewes II Won
19
3
Friday 24-Apr-2015 19:00 DIVISION FIVE EAST LA Fitness Gatwick V Dunnings S and RC V Won
20
-10
T*
Friday 24-Apr-2015 19:20 Ladies Division I Dunnings S and RC Ladies I Chichester R and FC Ladies I Lost
0
12
Friday 24-Apr-2015 19:30 DIVISION FOUR WEST The West Worthing Club VII Midhurst III Won
20
-10
T*
Friday 24-Apr-2015 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Cooden I Won
15
9
Friday 24-Apr-2015 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton I Arun L.C. II Won
20
3
Friday 24-Apr-2015 19:00 DIVISION TWO WEST Bognor II The West Worthing Club IV Won
20
3
Saturday 25-Apr-2015 15:00 DIVISION FOUR EAST LA Fitness Gatwick IV Corals VIII Won
14
7
Saturday 25-Apr-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
5
9
Saturday 25-Apr-2015 14:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Crawley Juniors 1 Lost
3
9
Saturday 25-Apr-2015 14:00 Juniors Division 5 Crowborough Juniors 2 Lewes Juniors 3 Lost
4
9
Saturday 25-Apr-2015 14:00 Juniors Division 2 Chichester R and FC Juniors 2 Crawley Juniors 2
Saturday 25-Apr-2015 14:20 Juniors Division 4 Crawley Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 25-Apr-2015 14:20 Juniors Division 3 Crawley Juniors 3 Corals Juniors 3 Won
12
0
Saturday 25-Apr-2015 14:20 Juniors Division 2 Crawley Juniors 2 Corals Juniors 2 Lost
5
11
Saturday 25-Apr-2015 14:20 Juniors Division 5 Crawley Juniors 5 Uckfield Juniors 1 Won
12
0
Sunday 26-Apr-2015 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals I Lost
6
19
M
Sunday 26-Apr-2015 17:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Bluecoat Sports Horsham II Won
14
9
Tuesday 28-Apr-2015 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC II Crowborough I Lost
9
17
Tuesday 28-Apr-2015 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Storrington II Lost
7
14
M
Tuesday 28-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III East Grinstead II Won
17
8
Tuesday 28-Apr-2015 00:00 Ladies Division I Chichester R and FC Ladies I Corals Ladies II Won
9
4
Tuesday 28-Apr-2015 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club III LA Fitness Gatwick III Won
18
5
Wednesday 29-Apr-2015 19:20 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham IV Horsham III Lost
5
18
Wednesday 29-Apr-2015 19:15 DIVISION TWO WEST Crawley Squash Club II Bognor II Won
20
1
Thursday 30-Apr-2015 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin IV Dunnings S and RC III Lost
4
20
Thursday 30-Apr-2015 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Middleton I Won
19
3
M
Thursday 30-Apr-2015 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Horsham II Lost
3
20
Saturday 16-May-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing Sompting School (WW 5) Crawley Juniors 6
Saturday 16-May-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 4 Sompting School (WW 5)
Saturday 16-May-2015 14:00 Juniors Division 6 West Worthing Crawley Juniors 6 West Worthing Juniors 4
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]